Hafta içi : 09:00 - 18:00 +90 216 784 07 93 info@podimamedikal.com
EN
Uluslararası Onaylı
Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.
Yerli Üretim
Tüm ürünlerimizi Türkiye'de üretiyoruz.
Yüksek Teknoloji
Yatırımımız teknoloji ve inovasyon

Hakkımızda

Daha sağlıklı bir dünya için yanınızdayız!

Önce Sağlık!

Kişisel koruyucu sağlık ürünleri teknolojilerinin geliştirilmesine katkıda bulunma mirasımızdan yola çıkıyor; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda isterler özelinde çözümler sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Podima Medikal, bünyesinde SUVICOM markasıyla ve aynı zamanda müşterilerin talebi ndoğrultusunda, müşterinin kendi markasında (OEM) uluslararası alanda koruyucu sağlık ekipmanları üretmektedir. Tasarım ve fonksiyonelliğin birleştiği geniş ve yenilikçi ürün yelpazesini, üstün hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatlar ile sunmayı misyon edinmiş bir firmadır.
Podima Bilişim, İstanbul merkez ofisi yanında Türkiye’nin on iki farklı noktasında yer alan üretim yerleri ile birlikte en kaliteli ürünleri üretip pazara sunmaktadır. Avrupa ve dünyanın birçok ülkesine medikal ürün ve koruyucu ekipmanlar ihraç etmektedir.
Tüm ürünler Avrupa standartlarında üretilmekte ve bunu akrediteli (MNA, UNIVERSAL) test şirketlerinin verdiği test sertifikaları ile de desteklemektedir. Tüm ürünler kalite denetiminden geçerek son kullanıcıya ulaşmaktadır.
Podima Bilişim olarak kuruluşumuzdan bu yana, kaliteli ürünlerin, avantajlı fiyatlarla müşterilerimize ulaştırılması misyonumuzu, güvenli alışveriş ve koşulsuz müşteri memnuniyeti değerlerimizle birleştirmeye devam ediyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kişisel koruyucu sağlık ürünlerimiz hakkında merak ettikleriniz, bilgi almak istediğiniz konular veya size özel siparişleriniz için bize ulaşabilirisiniz.