Hafta içi : 09:00 - 18:00 +90 216 784 07 93 info@podimamedikal.com
EN
Uluslararası Onaylı
Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.
Yerli Üretim
Tüm ürünlerimizi Türkiye'de üretiyoruz.
Yüksek Teknoloji
Yatırımımız teknoloji ve inovasyon

Hizmetlerimiz

Uçtan uca çözümlerimizi keşfedin!

Sağlık yolculuğunuz boyunca yanınızda yer alıyoruz! Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda transfer süreci yönetiminden sertifikasyonların hazırlanmasına, ürün paketlemesinden transfer süreçlerinin takibine kadar destek sağlıyoruz.

Yüksek Teknoloji

Bizler, daha sağlıklı bir dünya için çalışıyoruz. Kişisel koruyucu sağlık ürünleri teknolojilerinin geliştirilmesine katkıda bulunma mirasımızdan yola çıkıyor; müşterilerimizin talepleri  doğrultusunda inovasyon ve yüksek teknoloji ile güçlendirdiğimiz kişisel koruyucu ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz.

Ürünlerimizi incelediniz mi?

Yerli Üretim

İstanbul merkez ofisimiz beraberinde Türkiye’nin on iki farklı noktasında yer alan üretim tesislerimiz ve akrediteli test şirketlerinden edindiğimiz sertifikalar ile Avrupa ve Dünya’nın dört bir yanına müşterilerimizin talepleri özelinde medikal ürün ve kişisel koruyucu ekipmanlar ihraç ediyoruz.

Üretim süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Onaylı

Daha güvenilir ve sağlıklı bir ürün kullanımı deneyimi için sertifikasyonun önemini biliyor, tüm ürünlerimizin sertifikasyonlarını bünyemizde bulunduruyoruz. Tüm ürünlerimiz güvenle kullanabilmeniz için uzman laboratuvarlarda gerekli testlerden geçmiş olup uluslararası onaylı ve sertifikalıdır. Sertifikalarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Sertifikalarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz nerede üretiliyor?

İstanbul merkez ofisimiz beraberinde Türkiye’nin on iki farklı noktasında yer alan üretim tesislerimizde yerli ve milli üretim yapıyoruz.

Ürünlere ait tüm sertifikalar bulunuyor mu?

Evet, tüm ürünlerimiz akredite sağlık kuruluşları tarafından onaylıdır. Ayrıca ürün özelindeki sertifikalarımız hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfasında yer alan sertifikalar bölümünden ürüne ait sertifikaları inceleyebilirsiniz.

Talep özelinde üretim yapıyor musunuz?

Evet, Türkiye, Avrupa ve Dünya’nın dört bir yanına müşterilerimizin talepleri özelinde medikal ürün ve kişisel koruyucu ekipmanlar üretiyoruz.